ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika – Bahama 33600

Krbová kamna EVORA T – Bahama Krbová kamna EVORA T 01 – Bahama od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat... celý popis>
ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01
Značka: Romotop
36 190 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna EVORA T – Bahama
Krbová kamna EVORA T 01 – Bahama od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled na oheň z různých míst Vašeho interiéru, pohled na oheň už Vás nebude omezovat na jeden úhel.
Krbová kamna EVORA T od firmy ROMOTOP?

Vhodné do nízkoenergetických domů
Kamna mají externí přívod vzduchu
Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů
Zapojení horního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) AnoTento vynikající výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika – Bahama 33600 získáte aktuálně na našem webu v rubrice krbová kamna. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více produktů značky Romotop. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Romotop vám představuje prvotřídní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Velmi žádaný kus ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika - Bahama 33600 od společnosti s výborným jménem ROMOTOP lze získat zrovna skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 36 190 Kč.