ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika – Gobi 31360

Krbová kamna EVORA T – Gobi Krbová kamna EVORA T 01 – Gobi od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled... celý popis>
ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika -
Značka: Romotop
36 190 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna EVORA T – Gobi
Krbová kamna EVORA T 01 – Gobi od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled na oheň z různých míst Vašeho interiéru, pohled na oheň už Vás nebude omezovat na jeden úhel.
Krbová kamna EVORA T od firmy ROMOTOP?

Vhodné do nízkoenergetických domů
Kamna mají externí přívod vzduchu
Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů
Zapojení horního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) Ano Unikátní produkt lze sehnat bezprostředně tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Podívejte se na parádní zboží z této sekce v akci! Dodavatel Romotop pro své zákazníky nabízí top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní a žádaný produkt ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika - Gobi 31360 od oblíbené značky se zárukou kvality ROMOTOP naleznete v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za cenu 36 190 Kč.