ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika – Travertin tmavý 52808

Krbová kamna EVORA T – Travertin tmavý Krbová kamna EVORA T 01 – Travertin tmavý od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si... celý popis>
ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01
Značka: Romotop
36 190 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna EVORA T – Travertin tmavý
Krbová kamna EVORA T 01 – Travertin tmavý od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled na oheň z různých míst Vašeho interiéru, pohled na oheň už Vás nebude omezovat na jeden úhel.
Krbová kamna EVORA T od firmy ROMOTOP?

Vhodné do nízkoenergetických domů
Kamna mají externí přívod vzduchu
Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů
Zapojení horního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) AnoTento nejprodávanější produkt můžete dostat bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice krbová kamna! Vyhledejte si nové kousky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další prověřené zboží od značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Romotop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty

Hodně prodávaný kousek ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika - Travertin tmavý 52808 od top značky ROMOTOP lze získat na našich stránkách ve výhodné akci. Akční ceny již od 36 190 Kč.