ROMOTOP krbová kamna EVORA T 03 plech

Krbová kamna EVORA T 03 – plech - černá Krbová kamna EVORA T 03 – plech - černá od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si... celý popis>
ROMOTOP krbová kamna EVORA T
Značka: Romotop
31 790 Kč
Ověřit dostupnost

Krbová kamna EVORA T 03 – plech – černá
Krbová kamna EVORA T 03 – plech – černá od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled na oheň z různých míst Vašeho interiéru, pohled na oheň už Vás nebude omezovat na jeden úhel.
Krbová kamna EVORA T od firmy ROMOTOP?

Vhodné do nízkoenergetických domů
Kamna mají externí přívod vzduchu
Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů
Zapojení horního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Přikládání přední
Popelník Ano
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano
Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) AnoOblíbený a kvalitní produkt je k sehnání rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci krbová kamna. Pořiďte si ještě ostatní produkty z naší rubriky ve výhodné akci! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Romotop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA T 03 plech od značky ROMOTOP je k sehnání zde teď v akci! Ceny již od 31 790 Kč.