Romotop LAREDO 01 AKUM keramika Slonová kost matná

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně... více informací »
Romotop LAREDO 01 AKUM keramika Slonová
Značka: Romotop
43 890 Kč
Ověřit dostupnost
Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně...

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně zhodnotí teplo uvolněné během topení.

Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop

Výběr z 30 barev keramického obkladu.

Také v provedení: Kámen, Plech, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Tento kvalitní kousek můžete pořídit bezstarostně tu na našem webu ve známé rubrice krbová kamna! Pořiďte si unikátní kusy z této známé sekce za parádní cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Romotop LAREDO 01 AKUM keramika Slonová kost matná od předního výrobce Romotop lze nakoupit momentálně v akci. Nyní můžete mít za 43 890 Kč.