Romotop LAREDO 02 AKUM kámen

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně... více informací »
Romotop LAREDO 02 AKUM
Značka: Romotop
43 890 Kč
Ověřit dostupnost
Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně...

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně zhodnotí teplo uvolněné během topení.

Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop

Také v provedení: Keramika, Plech, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.Unikátní a oblíbený produkt je k sehnání také na stránkách ve známé kategorii krbová kamna. Najděte si zcela nové výrobky z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Nový kousek Romotop LAREDO 02 AKUM kámen od skvělého výrobce Romotop je k sehnání aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně! Teď v akci 43 890 Kč.