Romotop LAREDO 03 AKUM plech

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně... více informací »
Romotop LAREDO 03 AKUM
Značka: Romotop
39 490 Kč
Ověřit dostupnost
Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně...

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně zhodnotí teplo uvolněné během topení.

Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop

Také v provedení: Keramika, Kámen, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy. Často hledaný produkt lze zakoupit aktuálně tady na našich stránkách v populární sekci krbová kamna! Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další zboží značky Romotop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Romotop LAREDO 03 AKUM plech od značky s dlouholetou historií Romotop dostanete u nás teď trvale výhodně! V akci za 39 490 Kč.