Romotop LAREDO 03 plech

Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro... více informací »
Romotop LAREDO 03 plech
Značka: Romotop
35 090 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro...

Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Rádiusové sklo. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV).

Také v provedení: Keramika, Kámen, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy. Oblíbený a kvalitní produkt Romotop LAREDO 03 plech najdete zrovna tady na stránkách v oblíbené sekci krbová kamna! Podívejte se na ostatní produkty z naší sekce ve výprodejové akci. Známý výrobce Romotop vám představuje velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Romotop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Romotop LAREDO 03 plech originál od výrobce Romotop jednoduše seženete nyní za skvělou cenu! Akční cena již od 35 090 Kč.