Romotop LAREDO 04 AKUM pískovec

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně... více informací »
Romotop LAREDO 04 AKUM
Značka: Romotop
43 890 Kč
Ověřit dostupnost
Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně...

Akumulační kamna LAREDO AKUM jsou elegantní po všech stránkách. Designové sklo přes celé dveře s nerezovými prvky a akumulací, která maximálně zhodnotí teplo uvolněné během topení.

Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují leštěné nerezové ovládací prvky a celoskleněná dvířka kamen.

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop

Také v provedení: Keramika, Kámen, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy.

  Unikátní a oblíbený kousek jde sehnat taky na webu v oblíbené kategorii krbová kamna. Vyhledejte si nové zboží ve zmiňované kategorii za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce Romotop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Romotop LAREDO 04 AKUM pískovec od top značky Romotop pohodlně nakoupíte u nás teď se slevou. Akční ceny již od 43 890 Kč.