Romotop LAREDO F 03 plech

Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí... více informací »
Romotop LAREDO F 03
Značka: Romotop
30 690 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí...

Luxusní kamna s celoskleněnými dvířky a nerezovými ovládacími prvky. Ovládání vzduchů jedním ovládacím táhlem. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV).

Také v provedení: Keramika, Kámen

Vhodná pro nízkoenergetické domy. Nejprodávanější kousek Romotop LAREDO F 03 můžete dostat teď na webu ve známé rubrice krbová kamna. Získejte parádní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Významný dodavatel Romotop dodává velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Romotop LAREDO F 03 plech od společnosti s dlouholetou tradicí Romotop máte možnost získat u nás levně! Výhodně za cenu 30 690 Kč.