Romotop LUANCO N 02 AKUM kámen

Elegantní krbová kamna zdobí masivní přírodní kámen . Otáčivé topeniště. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným... více informací »
Romotop LUANCO N 02 AKUM
Značka: Romotop
50 490 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní krbová kamna zdobí masivní přírodní kámen . Otáčivé topeniště. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným...

Elegantní krbová kamna zdobí masivní přírodní kámen . Otáčivé topeniště. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními akumulačními tvarovkami ROMOTOP v prostoru nad spalovací komorou. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV). Možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.

Také v provedení: Pískovec, Keramika, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy.

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop
Zcela unikátní produkt Romotop LUANCO N 02 máte možnost nakoupit právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna. Máme pro vás unikátní kusy z této známé sekce snadno online. V očích zákazníků populární značka Romotop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Unikátní a žádaný kus Romotop LUANCO N 02 AKUM kámen od značky Romotop je k dostání na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 50 490 Kč.