Romotop LUGO N 01 AKUM keramika Bílá lesklá

Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními... více informací »
Romotop LUGO N 01 AKUM keramika Bílá
Značka: Romotop
51 290 Kč
Ověřit dostupnost
Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními...

Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními akumulačními tvarovkami ROMOTOP v prostoru nad spalovací komorou. Akumulaci je možné ke kamnům dokoupit. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV). Možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.  Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Výběr z 30 barev keramického obkladu.

Také v provedení: Pískovec, Kámen, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Tento výjimečný produkt Romotop LUGO N 01 AKUM keramika lze získat jednoduše tu na našem webu v oblíbené rubrice krbová kamna! Mrkněte na skvělé zboží ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu.

Žádaný kousek Romotop LUGO N 01 AKUM keramika Bílá lesklá od přední značky Romotop snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 51 290 Kč.