Romotop LUGO N 02 AKUM kámen

Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními... více informací »
Romotop LUGO N 02 AKUM
Značka: Romotop
49 390 Kč
Ověřit dostupnost
Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními...

Oválný tvar krbových kamen. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Kamna mohou být doplněna speciálními akumulačními tvarovkami ROMOTOP v prostoru nad spalovací komorou. Akumulaci je možné ke kamnům dokoupit. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV). Možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.  Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Také v provedení: Pískovec, Keramika, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Oblíbený a kvalitní produkt Romotop LUGO N 02 máte možnost dostat také tady na stránkách v kategorii krbová kamna! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný výrobce Romotop má k dispozici top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a kvalitní kus Romotop LUGO N 02 AKUM kámen od společnosti Romotop k dostání bezpečně online ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za super cenu 49 390 Kč.