Romotop LUGO N 02 kámen

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová... více informací »
Romotop LUGO N 02
Značka: Romotop
46 090 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová...

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Také v provedení: Pískovec, Keramika, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy. Nejprodávanější produkt je k dispozici snadno tu na našich stránkách zařazený v rubrice krbová kamna. Vyberte si nové kousky z této sekce za zcela nejnižší cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Romotop LUGO N 02 kámen od spolehlivé značky Romotop máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Nyní pořídíte za 46 090 Kč.