Romotop LUGO N 03 plech

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová... více informací »
Romotop LUGO N 03
Značka: Romotop
40 590 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová...

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Také v provedení: Pískovec, Keramika, Kámen

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Levný produkt Romotop LUGO N 03 plech jde pořídit bezstarostně na našem webu v populární rubrice krbová kamna. Vyberte si parádní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze.

Často hledaný produkt Romotop LUGO N 03 plech pocházející od značky Romotop dostanete na našich stránkách extra výhodně. Cenově vychází na 40 590 Kč.