Romotop LUGO N 04 pískovec

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová... více informací »
Romotop LUGO N 04
Značka: Romotop
46 090 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová...

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Také v provedení: Kámen, Keramika, Plech,

Vhodná pro nízkoenergetické domy.

Výjimečný a žádaný kousek Romotop LUGO N 04 pískovec od značky s tradicí a dobrou pověstí Romotop můžete najít nyní ve slevě. Výhodně za cenu 46 090 Kč.