Romotop SIENA N01 Červená šarlatová

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a... více informací »
Romotop SIENA N01 Červená
Značka: Romotop
32 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a...

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a funkčnost. Vyniknou hlavně v široké škále klasických interiérů ať už domů či chalup. Robustnější kachlový sokl, elegantně zaoblené tvary a celková rozměrová vyváženost dávají těmto kamnům osobitý styl. Jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Standardně je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.  Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.
Zajímavý kousek můžete pořídit rovnou u nás umístěný v rubrice krbová kamna! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z naší rubriky za super peníze. Výrobce Romotop pro vás připravuje prvotřídní produkty. Nové kousky každý den!

Velmi prodávaný produkt Romotop SIENA N01 Červená šarlatová od výrobce Romotop získáte právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Akční ceny již od 32 890 Kč.