Romotop SIENA N02 Zelená šumavská

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a... více informací »
Romotop SIENA N02 Zelená
Značka: Romotop
41 690 Kč
Ověřit dostupnost
Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a...

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a funkčnost. Vyniknou hlavně v široké škále klasických interiérů ať už domů či chalup. Robustnější kachlový sokl, elegantně zaoblené tvary a celková rozměrová vyváženost dávají těmto kamnům osobitý styl. Jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Standardně je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.  Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.Kvalitní a žádaný produkt Romotop SIENA N02 Zelená lze zakoupit již dnes tady u nás umístěný v rubrice krbová kamna. Nyní si můžete vybrat podobné zboží z této oblíbené kategorie za akční cenu! To však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Romotop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Romotop SIENA N02 Zelená šumavská od značky s dlouholetou historií Romotop k dostání právě teď v nabídce ve výhodné akci! Výhodně za 41 690 Kč.