Růžice 130mm/0,5mm

Růžice 130mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky,... více informací »
Růžice 130mm/0
Značka: V.A.P.K.
84 Kč
Ověřit dostupnost
Růžice 130mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky,...

Růžice 130mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti Růžice 120mm/1,5mm HS FLAMINGO:

Tepelná odolnost kouřovodů je 400 °C
Záruka 5 let
Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
Certifikát CE (norma EN 1856-2)
Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
Jednoduchá aplikace
Možnost demontáže
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Síla materiálu 1 mm
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 130 mm
Hodně oblíbený produkt Růžice 130mm/0,5mm lze nakoupit zrovna tu na webu zařazený v kategorii kouřovody. Nyní koupíte zcela nové produkty z naší rubriky za outletovou cenu. Oblíbený výrobce V.A.P.K. pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele V.A.P.K.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Růžice 130mm/0,5mm od značky s dobrým jménem V.A.P.K. jednoduše najdete právě za extra cenu! V současnosti pořídíte za cenu 84 Kč.