Růžice 180mm/0,5mm

Růžice 180mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky,... více informací »
Růžice 180mm/0
Značka: V.A.P.K.
126 Kč
Ověřit dostupnost
Růžice 180mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky,...

Růžice 180mm/1,5mm o síle 1,5 mm, je určena k zakrytí přechodu mezi stěnou a kouřovodem, který je určený k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti Růžice 180mm/1,5mm HS FLAMINGO:

Tepelná odolnost kouřovodů je 400 °C
Záruka 5 let
Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
Certifikát CE (norma EN 1856-2)
Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
Jednoduchá aplikace
Možnost demontáže
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Síla materiálu 1 mm
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 180 mm
Designový kus lze koupit ještě na našich stránkách v oblíbené kategorii kouřovody. Nyní můžete získat podobné zboží z této populární rubriky za příznivou cenu. U zákazníků oblíbená značka V.A.P.K. dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce V.A.P.K.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Růžice 180mm/0,5mm od výrobce s dobrým jménem V.A.P.K. můžete získat zrovna za outletovou cenu. Nabídka od 126 Kč.