Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-50
Značka: Senko
30 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat
Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny, ocelová černá plotna. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák je možné napojit z pravého i levého boku nebo zezadu.
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85/92 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 50 cm
Barva nerez
Hmotnost 149 kg Vynikající produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat jde získat přímo tu v kategorii sporáky na tuhá paliva. Najděte si ostatní kousky ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Známá značka Senko vám může poskytnout top sortiment

Designový výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat od skvělého a známého výrobce Senko jednoduše můžete získat právě za parádní cenu! Nyní lze objednat jen za 30 990 Kč.