Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracit

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva
Značka: Senko
32 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85/92 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 60 cm
Barva antracit
Hmotnost 170 kg
Nejprodávanější produkt Senko sporák na tuhá paliva můžete získat bez obtíží tady u nás v oblíbené kategorii sporáky na tuhá paliva. Nyní můžete koupit ještě podobné kusy ve zmíněné kategorii v bezva akci. Tato značka Senko může nabídnout velmi kvalitní produkty Podívejte se sami.

Kvalitní a oblíbený produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracit od populárního výrobce Senko najdete zde za výborné peníze. Nabídka od 32 990 Kč.