Senko sporák na tuhá paliva SG-60 béžová

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 béžová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva
Značka: Senko
34 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 béžová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 béžová
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85/92 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 60 cm
Barva béžová
Hmotnost 170 kg
Tento unikátní produkt Senko sporák na tuhá paliva máte možnost získat aktuálně na našich stránkách zařazený v kategorii sporáky na tuhá paliva. Prozkoumejte parádní výrobky z této známé kategorie z pohodlí domova! Populární značka Senko má k dispozici kvalitní produkty. Nové kousky každý den! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené kousky od značky Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zcela unikátní produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 béžová od společnosti s dlouholetou tradicí Senko lze získat právě zde trvale výhodně. Akční cena 34 990 Kč.