Senko sporák na tuhá paliva SG-60 červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60
Značka: Senko
34 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 červená
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85/92 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 60 cm
Barva červená
Hmotnost 170 kg Tento akční a ve slevě produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 dostanete také tu v populární sekci sporáky na tuhá paliva! Nyní koupíte další kousky ze zmíněné sekce za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další produkty od značky Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Senko vám nabízí špičkové výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Oblíbený a akční produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 červená od dodavatele kvalitních produktů Senko můžete sehnat u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 34 990 Kč.