Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox
Značka: Senko
34 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodává se 4 možnosti vývodůl zboku a zezadu.
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85/92 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 60 cm
Barva nerez
Hmotnost 170 kg Akční a ve slevě produkt pořídíte teď tu na stránkách umístěný v rubrice sporáky na tuhá paliva! Nyní koupíte oblíbené produkty z této rubriky z pohodlí domova. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Senko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Senko vyrábí vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše.

Tento akční a ve slevě výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat od dodavatele se skvělou pověstí Senko máte možnost najít zrovna dnes výhodně! Momentálně v akci za 34 990 Kč.