Senko sporák na tuhá paliva SG-75 antracit

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá
Značka: Senko
31 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 antracitová
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 75 cm
Barva antracit
Hmotnost 135 kgVelmi prodávaný produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-75 seženete snadno tady na webu v populární sekci sporáky na tuhá paliva! Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této populární rubriky za skvělou cenu.

Tento žádaný výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-75 antracit od odblíbeného výrobce Senko jednoduše naleznete na našich stránkách za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 31 990 Kč.