Senko sporák na tuhá paliva SG-75 béžová

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 béžová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-75
Značka: Senko
35 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 béžová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 béžová
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 75 cm
Barva béžová
Hmotnost 135 kg
Výjimečný a žádaný produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-75 máte možnost sehnat mimo jiné na webu v kategorii sporáky na tuhá paliva. Nyní získáte podobné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Senko dodává kvalitní produkty. Podívejte se sami!

Tento velmi oblíbený produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-75 béžová od oblíbené značky Senko jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 35 990 Kč.