Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-75
Značka: Senko
35 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 75 cm
Barva červená
Hmotnost 135 kgZajímavý produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená je k dispozici taky tu na stránkách ve známé kategorii sporáky na tuhá paliva. Máme pro vás ještě jiné výrobky z této populární kategorie v akci.

Nejprodávanější výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená od dodavatele kvalitních produktů Senko máte možnost koupit na našich stránkách za výhodné peníze. Ceny již od 35 990 Kč.