Senko sporák na tuhá paliva SG-75 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-75
Značka: Senko
35 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým...

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 inox mat
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 75 cm
Barva nerez
Hmotnost 135 kgLevný produkt Senko sporák na tuhá paliva můžete pořídit také na stránkách v populární sekci sporáky na tuhá paliva. Nyní můžete získat ostatní zboží ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Tato vyjímečná značka Senko dlouhodobě prodává top zboží. Však to vidíte sami. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další kousky značky Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Senko sporák na tuhá paliva SG-75 inox mat od značky Senko snadno seženete u nás nyní výhodně. Nyní můžete mít za 35 990 Kč.