Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracit

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracitová Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny.... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90
Značka: Senko
44 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracitová Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny....

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracitová
Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva antracit
Hmotnost 170 kg Tento diskontní produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracit můžete nakoupit prostě tu na našich stránkách ve známé sekci sporáky na tuhá paliva. Nyní koupíte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Senko dodává vysoce kvalitní výrobky.

Designový produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 antracit od populární značky Senko lze sehnat právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 44 990 Kč.