Senko sporák na tuhá paliva SG-90 béžová

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 béžová Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento... více informací »
Senko sporák na tuhá
Značka: Senko
50 490 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 béžová Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 béžová
Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva béžová
Hmotnost 170 kg Tento oblíbený produkt Senko sporák na tuhá paliva najdete ještě tady na stránkách zařazený v rubrice sporáky na tuhá paliva. Mrkněte na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Významný dodavatel Senko má k dispozici skvělý sortiment. Však to vidíte sami!

Tento kvalitní produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 béžová od našeho výrobce Senko lze koupit zrovna ve výprodejové akci! Cena od 50 490 Kč.