Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90
Značka: Senko
50 490 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená
Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva červená
Hmotnost 170 kg
Oblíbený a kvalitní výrobek Senko sporák na tuhá máte možnost dostat právě teď tady u nás v oblíbené kategorii sporáky na tuhá paliva! Nyní můžete získat parádní produkty z naší rubriky za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Senko svým zákazníkům dodává vynikající výrobky.

Tento výjimečný produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená od značky s tradicí a dobrou pověstí Senko seženete zde teď právě za outletovou cenu! Nyní pořídíte za 50 490 Kč.