Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento... více informací »
Senko sporák na tuhá
Značka: Senko
35 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva nerez
Hmotnost 170 kg
Tento kvalitní a žádaný výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat najdete ještě tady na stránkách v oblíbené kategorii sporáky na tuhá paliva! Pořiďte si zlevněné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat od známé kvalitní značky Senko dostanete v aktuální nabídce pořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 35 990 Kč.