Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium antracit

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium antracit Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90
Značka: Senko
54 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium antracit Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium antracit
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva antracit
Hmotnost 170 kg
Designový produkt Senko sporák na tuhá paliva máte možnost sehnat snadno tu na webu v populární sekci sporáky na tuhá paliva. Vyberte si oblíbené výrobky z naší sekce za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Senko. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium antracit s osvědčenou značkou Senko jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 54 990 Kč.