Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium béžová

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium béžová Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny.... více informací »
Senko sporák na tuhá
Značka: Senko
58 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium béžová Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny....

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium béžová
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva béžová
Hmotnost 170 kg Velmi prodávaný výrobek Senko sporák na tuhá získáte bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v kategorii sporáky na tuhá paliva. Mrkněte na ještě jiné výrobky z naší sekce na pár kliknutí! Věhlasný výrobce Senko dlouhodobě prodává kvalitní výrobky.

Tento akční kousek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium béžová od naší známé značky Senko můžete koupit zde teď právě extra se slevou. Akční cena 58 990 Kč.