Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny.... více informací »
Senko sporák na tuhá
Značka: Senko
58 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny....

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva červená
Hmotnost 170 kg
Oblíbený výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená lze pořídit mimo jiné tady na stránkách ve známé rubrice sporáky na tuhá paliva! Nyní koupíte ostatní kusy z této sekce z pohodlí domova!

Výjimečný výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená od populárního výrobce Senko jednoduše seženete tady a teď ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 58 990 Kč.