Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium
Značka: Senko
58 990 Kč
Ověřit dostupnost
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Výška 85 cm
Průměr kouřovodu 120 cm
Šířka 90 cm
Barva nerez
Hmotnost 170 kg Zcela unikátní produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox je k dostání teď tady na našem webu v oblíbené rubrice sporáky na tuhá paliva! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce Senko. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat od našeho výrobce Senko lze pořídit již dnes za nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 58 990 Kč.