SONE 01 A keramika s vlnkou

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak... více informací »
SONE 01 A keramika s
Značka: Romotop
49 990 Kč
Ověřit dostupnost
SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak...

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak efektivně ukládá a následně uvolňuje do interiéru.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, které je možné dokoupit dodatečně. Jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop

Tento nejprodávanější výrobek SONE 01 A keramika s vlnkou od známého výrobce Romotop najdete zde teď extra výhodně! Pouze nyní za 49 990 Kč.