SONE 01 A keramika s vlnkou – 90002 Bílá lesklá

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak... více informací »
SONE 01 A keramika s
Značka: Romotop
49 390 Kč
Ověřit dostupnost
SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak...

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak efektivně ukládá a následně uvolňuje do interiéru.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, které je možné dokoupit dodatečně. Jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop Tento žádaný výrobek pořídíte taky u nás zařazený v kategorii krbová kamna. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky z této sekce za super cenu. To ale není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás více kousků značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek SONE 01 A keramika s vlnkou od přední značky Rolig můžete sehnat právě dnes až neuvěřitelně levně! Výhodně za 49 390 Kč.