SONE 01 keramika s vlnkou – 90002 Bílá lesklá

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce... více informací »
SONE 01 keramika s
Značka: Romotop
43 890 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce...

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika
Tento neodolatelný produkt SONE 01 keramika s vlnkou lze koupit již dnes tady a teď na našich stránkách v rubrice krbová kamna. Najděte si další produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Máme toho více, máme v nabídce další zboží značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt SONE 01 keramika s vlnkou od značky s tradicí a dobrou pověstí Rolig lze zakoupit zde teď ve slevě! Aktuálně v akci za 43 890 Kč.