SONE 05 keramika – 90901 Bílá matná

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce... více informací »
SONE 05 keramika
Značka: Romotop
43 890 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce...

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika s vlnkouTento nejprodávanější produkt SONE 05 keramika – 90901 lze nakoupit v pohodě tady na našem webu v populární rubrice krbová kamna! Nyní pořídíte zcela nové produkty z této kategorie snadno online! Oblíbený dodavatel Romotop dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment.

Kvalitní a žádaný produkt SONE 05 keramika od dodavatele s dlouholetou historií HAAS+SOHN Rukov pohodlně nakoupíte tady a teď právě za outletovou cenu! Výhodně za cenu 43 890 Kč.