SONE G 01 keramika

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná... více informací »
SONE G 01 keramika -
Značka: Romotop
49 390 Kč
Ověřit dostupnost
Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná...

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika s vlnkou
Hodně oblíbený produkt SONE G 01 keramika dostanete mimo jiné u nás v rubrice krbová kamna. Vyberte si vyjímečné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Romotop má v nabídce skvělé zboží.

Tento výjimečný produkt SONE G 01 keramika - 90901 Bílá matná od známé kvalitní značky Rolig jde nakoupit právě nyní za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 49 390 Kč.