SONE G 01 keramika s vlnkou

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná... více informací »
SONE G 01 keramika s vlnkou - 49000
Značka: Romotop
49 390 Kč
Ověřit dostupnost
Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná...

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika Tento zlevněný kus SONE G 01 keramika s vlnkou můžete najít bezstarostně na stránkách zařazený v rubrice krbová kamna! Nyní můžete koupit podobné zboží z této populární rubriky jednoduše online. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další zboží od výrobce Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kus SONE G 01 keramika s vlnkou - 49000 Černá lesklá od značky se skvělou pověstí Rolig lze koupit bezpečně online ve výhodné akci! Aktuálně za 49 390 Kč.