SONE G 05 A keramika – 49000 Černá lesklá

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor... více informací »
SONE G 05 A
Značka: Romotop
54 890 Kč
Ověřit dostupnost
Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor...

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor nad spalovací komorou, kde je akumulace tepelné energie nejefektivnější.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika s vlnkou

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop Velmi žádaný kus SONE G 05 A keramika – 49000 Černá lesklá lze pořídit také tady u nás ve známé rubrice krbová kamna! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce Romotop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Romotop dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky.

Kvalitní produkt SONE G 05 A keramika od značky s dlouholetou tradicí Rolig snadno najdete právě teď až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 54 890 Kč.