Storch VULSINI EX kámen kartáčovaný

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí... více informací »
Storch VULSINI EX kámen
Značka: Storch
92 290 Kč
Ověřit dostupnost
Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí...

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí se skleněným čelem.

Možná provedení: Kámen kartáčovaný

  Zajímavý produkt můžete sehnat pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna. Nyní koupíte nové produkty z této populární kategorie za akční cenu! Populární výrobce Storch vás obohatí o kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky Storch. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Storch VULSINI EX kámen kartáčovaný originál od značky Storch snadno získáte na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Teď za akční cenu 92 290 Kč.