Storch VULSINI H SE keramika hladká Bílá lesklá

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí... více informací »
Storch VULSINI H SE
Značka: Storch
96 140 Kč
Ověřit dostupnost
Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí...

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí se skleněným čelem.

Uvedená cena je za provedení: Keramika hladká
Zajímavý kousek lze pořídit právě tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Nyní pořídíte nové produkty z této populární sekce za akční cenu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Storch. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Storch pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Unikátní a oblíbený produkt Storch VULSINI H SE keramika hladká Bílá lesklá od výrobce s mnohaletou tradicí Storch jde získat aktuálně na webu téměř zdarma! Produkt momentálně prodáváme za 96 140 Kč.