Thorma Falun II černá – černá

Diskontní produkt Thorma Falun II černá - černá od dodavatele zboží THORMA lze pořídit v naší internetové nabídce za super peníze. K sehnání zrovna v akci za 24 430 Kč.
Thorma Falun II černá -
Značka: THORMA
24 430 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Proč krbová kamna Falun II v černém provedení?
 
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete efektivně vytápět vzdálené prostory. U moderních domů i klasických domů mohou kamna sloužit i jako hlavní, nebo pomocný zdroj tepla Celý systém se v dnešní době velmi jednoduše instaluje, a dnešní moderní instalatérské a topenářské firmy mají dlouhodobé zkušenosti s instalací a provozem právě těchto kamen. Topeniště si zachovalo perfektní hoření a vzhled krbových předchůdců kamen Falun.  Sálající teplo, pohled do plápolajícího ohně a tichý zvuk praskajícího dřeva budou znovu a znovu ve vašem domově vytvářet milou a romantickou atmosféru…
 
Krbová kamna jsou vyrobena z kvalitního smaltového kovu. 
 
Smaltované kovy mají vysokou odolnost a zachovávají si dlouhodobě svůj lesk.
 
Technika kvalitních smaltů je v očištění kovového povrchu. Nanesení smaltu na tento povrch a vypálení do zrcadlového lesku.
Smalty vedou velmi dobře teplo, mají vysokou odolnost proti poškrábání – větší než ocelový povrch.
 
Výhody:

dvoustupňové spalování
dlouhá doba hoření
snadné čištění
dvouplášťové provedení
externí přívod vzduchu
Typ kamen teplovzdušná
Účinnost kamen 82,3 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 30 cm Vynikající produkt Thorma Falun II černá naleznete rovněž tady na našem webu v populární rubrice krbová kamna. Vyhledejte si kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další skvělé zboží značky THORMA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce THORMA dlouhodobě poskytuje top sortiment. Nové kousky každý den.