Thorma stavebnice FOREST, vložka ALICANTE

Výjimečný a žádaný výrobek Thorma stavebnice FOREST, vložka ALICANTE od výrobce se skvělou pověstí THORMA jednoduše můžete najít nyní za výborné peníze! Ceny již od 54 490 Kč.
Thorma stavebnice FOREST
Značka: THORMA
54 490 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Proč využít stavebního systému s vložkou Alicante s motivem Forest?
 
Akumulační obestavbu THORMA ALICANTE je možné rychle postavit u Vás doma a lehce zapojit i komín.
 
Stavba nevyžaduje žádné mokré procesy, a proto je možné ji řešit v novém domově nebo již v obydlené domácnosti. Obestavba je vyrobená z litého betonu, který se dodává buď v imitaci lámaného kamene pod označením FOREST.
 
Obestavba dokáže svou důmyslnou konstrukcí a designem, díky kombinaci vytápění konvekcí a sáláním, vytopit místnost s objemem 98 až 190 m3. Krbová vložka instalovaná v obestavbě se vyznačuje vysokou účinností spalování, což sníží vaše náklady na vytápění a má nízký objem emisí, jako je prach a CO. Energetická třída spotřebiče je A+ a nominální výkon 8 kW.
 
Aby byla údržba spotřebiče co nejjednodušší, jsou boční ventilační mřížky vyjímatelné a vnitřní prostor obestavby je tak snadno přístupný pro vysátí prachu. V případě instalace výrobku do moderního domu je možné napojit krbovou vložku na externí přívod vzduchu. Návod na instalaci je dostupný i ve formě video návodu.
 
Výhody:

variabilita stavby
dlouhá doba hoření
snadné čištění
externí přívod vzduchu
Typ kamen teplovzdušná
Účinnost kamen 82,3 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 25 cm
Žádaný výrobek Thorma stavebnice FOREST, vložka ALICANTE lze koupit právě tady na stránkách ve známé kategorii krbová kamna! Nyní si můžete koupit další produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.