Thorma Verona B, béžový smalt – stáložárná kamna

Tento exkluzivní produkt Thorma Verona B, béžový smalt - stáložárná kamna od spolehlivé značky THORMA máte možnost získat právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 10 138 Kč.
Thorma Verona B
Značka: THORMA
10 138 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Proč krbová kamna VERONA B v béžovém provedení?
Plášť těchto kamen a boční stěny jsou smaltované. Tento materiál odolává vysokým teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v čistotě a atraktivním vzhledu po celou dobu životnosti kamen.
V provedení stáložárné můžete počítat s dlouhodobou výhřevností.
Přikládací a popelníkové dveře jsou z velmi odolné litiny, upravené odolnou barvou proti teplu a otěru.
Přiklápěcí plotýnka uzavírá otvory druhého pláště a prodlužuje dobu hoření, kamna předávají teplo okolí sáláním. Tento způsob topení stabilizuje vytápění.
Šamotová vyzdívka ve spalovacím prostoru má velkou tepelnou odolnost i akumulační schopnost a přispívá k udržování vysoké teploty ve spalovacím prostoru. Tímto jsou zaručeny spaliny s minimálním množstvím škodlivin a vysoká účinnost spalování.
 
Jaké jsou výhody těchto krbových kamen:

dvoustupňové spalování

dlouhá doba hoření

snadné čištění

dvouplášťové provedení
Typ kamen teplovzdušná
Účinnost kamen 78,2 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Délka polen 20 cm
Kvalitní a levný kus Thorma Verona B, béžový smalt – stáložárná kamna lze pořídit nyní tu na webu umístěný v kategorii krbová kamna! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této známé rubriky v bezva akci. Dodavatel THORMA vyrábí kvalitní sortiment. A tady je důkaz!