TILU 03 L plech

Design krbových kamen TILU je přímý a jasně daný pravoúhlými prvky. V kombinaci s kompaktními proporcemi si kamna najdou své místo v každém... více informací »
TILU 03 L plech
Značka: Romotop
31 790 Kč
Ověřit dostupnost
Design krbových kamen TILU je přímý a jasně daný pravoúhlými prvky. V kombinaci s kompaktními proporcemi si kamna najdou své místo v každém...

Design krbových kamen TILU je přímý a jasně daný pravoúhlými prvky. V kombinaci s kompaktními proporcemi si kamna najdou své místo v každém modernějším interiéru.

Krbová kamna jsou vybavena samočinnou mechanickou aretací otevřených dvířek, která usnadňuje obsluhu a přikládání. Na dvoubodový zavírací mechanismus s pevnou fixací ke korpusu je spoleh. Madlo dvířek z masivního dřeva skvěle doplňuje celkový design kamen. Zákazník má možnost zvolit ze dvou standardních způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Krbová kamna disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu, jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy.

Tento nejprodávanější produkt TILU 03 L plech od našeho předního výrobce Romotop pohodlně pořídíte u nás teď za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 31 790 Kč.